Džanička

Kde na internetu najdu otázky z autoškoly?

Pomozte mi prosím na internetu najít nějaké stránky,kde můžu zkoušet testy z autoškoly,a aby mi to ten test i vyhodnotilo­.Děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
ten který je

Možná pomůže toto
http://www.au­toskola-testy.cz

Další odpovědi
dagry

Já sice nepomohu, ale mě by to taky zajímalo.

Miroslavst

Tak jsem to zkoušel džaničko a funguje to v tom odaze.
Dokonce si představ, že jsem uspěl, což se divím :D
Test s těmito otázkami by uživatelé absolvovali v průměru za 8:30 min a získali by z něj 41.36 bodů. Váš test byl tedy zodpovězen o 1:38 min rychleji a o 6.64 bodů lépe oproti průměru.

lilibou

www.mdcr.cz jsou tam přímo otázky,které budou u zkoušek z autoškoly..ja se podle toho učila a udělala jsem testy bez chyby..