Kde můžu koupit veškerou povinnou výbavu do auta?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V každé mototechně a upřesním sobola jen v odpovědi na žárovky. správně má být použité pro VNĚJŠÍ osvětlení vozidla. Např. žárovku pro osvětlení kabiny (třeba sufitka) mít nemusíš.

Další odpovědi
sobol

V každém druhém hypermarketu:

1. Náhradní elektrické pojistky
Po jednom kusu od každého druhu , který se v autě vyskytuje.

2. Náhradní žárovky
Po jednom kuse od každé žárovky, která se používá na autě, včetně výbavy k jejich výměně.

3. Příruční zvedák – hever
Zvedák musí unést minimálně stejnou váhu kolik váží samotný vůz.

4. Klíč na šrouby kol
Pokud jsou na vozidle i pojistné šrouby tak klíč na tyto speciální šrouby.

5. Náhradní kolo nebo opravnou sadu na pneumatiky
Pokud na autě je více rozměrů pneumatik, musí být náhradní kolo použitelné na všechny kola auta.

6. Lékárnička
Musí být neprošlá a vybavena obsahem dle zvláštních předpisů.

7. Výstražný trojúhelník
Slouží k označení vozidla překážejícímu plynulému provozu.

Michálek1245

Jako tohle není zase takový problém, protože to prodávají třeba i obchoďáky a tak různě. Na druhou stranu třeba když budete kupovat použité pneu na zimu nebo tak něco, tak určitě vezměte nějakého prověřeného prodejce. :) Ale jako takový ten základ fakt pořídíte prakticky kdekoliv. Já to kupuji hlavně na benzinových pumpách nebo v autopotřebách.

kristýnary

Ahoj, mrkni se na https://www.fil­sonstore.cz/au­topotahy-potahy-na-auto/ . Manžel tam koupil autolékárničku, žárovky do auta a ještě nějaké drobnosti. Seženeš tam všechno z povinné i nepovinné výbavy. Rozhodně je lepší toho v autě vést víc než míň 🙂 .

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.