Zplic

Kde můžu darovat monitor pro sbírku do Afriky?

Mám doma přebytečný monitor, a tak ho chci darovat na nějakou sbírku do Afriky. Nevíte o nějaké?

Nejlepší odpověď
baghira

U nejbližšího prodejce, který má povinnost zpětného odběru, nebo na sběrném dvoře.
Není sice jisté, jestli se dostane do Afriky, ale ona Afrika taky nemusí být skládka našeho odpadu, že.

Další odpovědi
lexx

neřešte, skončí v rukou spekulantů než dorazí do Afriky…jako všechny peněžité sbírky za které pak zakoupí kvéry a střelivo