FlAsh_7

Kde může nalézt uplatnění fotograf přírody?

Odpovědi
Drap

Už ses na to ptal. Všude tam, kde mu budou ochotni za jeho fotografie zaplatit. Nikdo ti neřekne konkrétní adresu, musíš hledat sám.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-najde-uplatneni-fotograf-fotici-prirodu

Edison

Všude, kde se zajímají o přírodu. Hloupá otázka.

Tvoje otázky začínají mít charakter spamu!! Nechápu, proč se ptáš a nestuduješ.

Mc Merkurion

… když se neumíš uplatnit, foť pro zábavu a nech těch otázek, dalo by se to brát jako opakování otázky …

Kelt

Jdi do přírody a dělej procházky kolem hluboké propasti a co nejblíž. Až tady přestanou tvoje otázky pochopím, že jsi už dál jít nemohl.

stařeček

Připrav si několik zdařilých fotografií a zajdi do redakcí časopisů s touto tématikou. Zeptej se, zda bys pro ně mohl pracovat jako externista. Po nějakém čase, budou-li spokojeni s tvou prací, ti možná nabídnou trvalé zaměstnání. Musíš ale přijít s dobrými a neotřelými nápady. Nenechat je čekat. Být rychlý, podnikavý, mít dobrou fantazii, kterou musíš dokázat fotograficky ztvárnit. Pak už jen závisí na tom, do jaké míry budou tvé fotografie pro časopis nepostradatelné.