FlAsh_7

Kde najde uplatnění fotograf fotící přírodu?

Kde najde uplatnění fotograf fotící přírodu/jehož portfolio se skládá z fotek přírody?

Nejlepší odpověď
Drap

U každého, kdo je ochoten za takové fotky platit. Najít ale někoho takového je dost složité.

Další odpovědi
Kelt

A pod jak jménem vystupujete? Ve kterých knihách máte své fotografie? Nedávno tady někdo psal, že chce fotit umělce, hudební skupiny, a teď zase vy chcete fotit přírodu a možná, že jste tady o těch umělcích psal právě Vy. Uplatnění najdete v nakladatelství, v novinách, v televizi, kdekoli. Přineste ukázky někomu na posouzení, kdo vám v tom může pomoc. Vaše babička vám možná řekne " Martine, ty jsi dobrý fotograf, ten jelen je nádherný." Ale měl byste zajít za někým z novin, z redakce atd, podle možností, atd.

Edison

Ten skvělý kdekoli, např. v umění.

ivzez

Všude, kde je zájem o fotky přírody.

Všimla jsem si, že odpovědi na své otázky nehodnotíte.
Jsem zvědavá, jak dlouho Vám budou lidé odpovídat.