_136

Kde mohu v ČR legálně provozovat tento sport na foto?

Nikde není psáno kde tento sport je možné vykonávat legálně jestli na pláži v lese nebo na polních prostorech. děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Kdekoli, kde neporušuješ jiné zákony či nařízení. Nejlépe tedy poslouží vlastní, dosti velká písčitá rovina , kde vanou příznivé větry.

Další odpovědi
Alesh

Tak v podstatě všude, kde můžeš pouštět draka a pohybovat se jako chodec, čili téměř kdekoli. Samozřejmě u toho nesmíš nikoho ohrožovat, čili ve vlastním zájmu bych nevolil místa typu silnice, chodník apod., protože bys nepohybně dřívě či později někoho ohrozil, přinejmenším sebe. Vhodné by bylo nějaké již nevyužívané letiště (https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Leti%C5%A1t%C4­%9B_Hrad%C4%8Da­ny ) apod.

elkon

Už jsi viděl pláž v lese?

nyjono

Fakt chci vidět, jak tento sport budeš provozovat v lese.

Dochy

Tam kde nebudeš překážet a majitel Ti to dovolí (ev. alespoň nebude nic namítat, což v mnoha případech stačí)