Posspi

Kde lze zakoupit toto specifické triko?

Krásný den. Sháním e-shop, případně prodejnu (nejlépe v Ostravě), kde by bylo možno zakoupit toto specifické triko „bez rukávů“, ačkoliv tam polo-rukávy jsou. Hledal jsem různě po stránkách zahraničních i českých, na Aliexpressu, Amazonu, E-Bayi a nikde ani stopa, všude mi to hází obyčejná bílá tílka.. Tílko to však není.
Dokázal by mi někdo poradit, kde hledat, jak hledat či případně neviděl jste ho někdo někde? Díky za každou radu a tip.

Triko se mi líbí, neboť je stylové, budí „cool“ dojem a je svým způsobem jedinečné – nikdy jsem v něm nikoho naživo neviděl.

Odpovědi
Mc Merkurion

Triko se mi nelíbí

… ustřihni rukávy a olemuj … totok jsme nosily na vojně z teplákový bundy, ale netušil jsem, že to bude jednou cool …