Lgee

Kde lze zakoupit policejní vůz např. do seriálu?

Odpovědi
tforro

Před nějakou dobou jsem viděl tohle auto na prodej, ovšem s poruchou motoru a lehce bourané. Podmínkou prodeje bylo okamžité sundání všech prvků, které dělají policejní vůz policejním vozem.
Vzhledem k tomu bych si tipnul, že legálně to nikdo neprodá. Možná vzít obyč. oktávku a polepit si ji sám.

Fléňa

No píšeš,, do " seriálu tak to si musíš objednat u rekvizitářů na Barrandově, ty mají vše,popřípadě se oficiální cestou za cenu zapůjčení objedná přímo u policie,, pokud ho nechceš vyhodit do povětří)) "ale koupit a jezdit v něm soukromě je nesmysl'

Mc Merkurion

… vono stačí kolikrát přemalovat, a majáky jsou jen obyčejný světla, zbytek dodá trikař …