Lgee

Kde koupit webové stránky?

existuje nějaký eshop kde si prohlídnu různé webové stránky (včetně návštevnosti, zisku atp.) a pak to přidám do košíku nějak to zaplatím (případně zdaním pokud půjde o transakci zdanitelnou nad 30000,–) ? Nebo nic takového není a musí se to vyjednávat s lidmi?

PS: a co je na tom zvláštního ze někdo chce koupit stránku třeba za milion a vydělává třeba 100 Kč denně to je návratnost 30 let

Odpovědi
elkon

Takových „chytrých“ by bylo, koupit hotové webové stránky, které vydělávají…

Altair-AC

Žádný takový internetový obchod není, ale kdysi dávno se masivně kšeftovalo s doménama a dalo se na tom slušně vydělat.

To už ale ty zřejmě nestihneš ;)