dáma z ČR

Kde koupit nabíječku na notebook?

Kromě nákupu přes internet. Neporadil by někdo kamenný obchod v HK?
(Jedná se o notebook acer.)

Odpovědi
Hlada

To snad nemá smysl kupovat nové. Podívej se do nějakého sběrného dvora, případně bazaru. Na Aukru jsou jich taky mraky. To ale nechceš.

McArthur

Dá se říci, že v jakékoliv prodejně s výpočetní technikou.

Stačí si vybrat nabíječku neoriginální nebo univerzální. Jsou levnější, než-li originální. Přesný model nabíječky se dá zjistit z té stávající.

petrdepo

Většinou ti nabíječku může objednat každá kamenná prodejna notebooků a nebo je mívají i obchody jako Datart nebo Elektroworld nebo podobné.