jana91

Kde koupit jmenovky na dvere a zvonek v Brne (prvni bydleni v panelaku)?

Ahoj, chci se zeptat, kde v Brne koupit jmenovky na dvere a zvonek, jsem cerstve prestehovana od rodicu (panelovy dum) a nevim, v jakem typu obchodu se toto prodava. Predem vsem dekuji za odpovedi a nazory.

Nejlepší odpověď
gecco

Jmenovky si klidně vytiskni na tiskárně (lépe laserové – tisku nevadí vlhkost), potisknout můžeš i folii; jestliže se ti líbí gravírované, udělá ti je kdekterej MisterMinute v OC, výrobce klíčů…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Zajdi tam, kde dělají klíče.