kde koupit dolary

kde koupim nejvyhodneji (usa) dolary v čr.děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Já používám tento odkaz,když tedy náhodou nakupujeme,nebo prodáváme. Při koupi 1000 USD je rozdíl téměř 4000,–kč

http://www.ces­tovani.cz/kur­zy/porovnani.html?np=p&k­olik=1000&mena=USD

Další odpovědi
anonym

Veksláci zmizeli,alespoň z ulic. Co takhle ve směnárně. Tam alespoň nedostanete falešné.

Miroslavst

Dnes už je to skoro jedno. Banka si účtuje poplatek a přitom může prodávat levněji. směnárna prodá o něco dráž, ale zase bez poplatku. a pak si vyber.

standa

Protože se kurzy v bankách a směnárnách liší tak v průměru o 20–30 haléřů, tak je téměř jedno kde dolary nakoupíte.

Pokud byste měl v kapse 50.000 Kč a šel si koupit dolárky, tak si jich můžete pořídit cca 2.590 při bídném kurzu nebo až 2.620 při lepším kurzu. Takže se „hraje“ o cca 30 dolarů nebo-li o 1% cenového rozdílu.

To utratíte za první dvě hodiny na dovolené a ani si nevšimnete 🙂

Berte můj příspěvek s nadhledem, chtěl jsem jen téma trošičku odlehčit.

btw. mám osobní zkušenost se směnárnou
http://exchange.cz/

Případně i tato směnárna není špatná http://www.smenarna-praha.cz/

oskar

Ja myslim,že v Bance.

patata

Určitě ve směnárně.Banky totiž mají poplatky a většina směnáren je bez poplatků.Ale je dobré se před výměnou zeptat.Také záleží na množství které chcete zakoupit,jelikož dle sumy se dá ve směmárně získat výhodnější kurz.Ale ne všechny směnárny jsou na tom stejně.

MatějNovák

Ahoj, ted nejlepe nakoupis/prodas na www.easychange.cz