CTTON

Kde koupit asic minery?

Nechci to těžit, ale ze zvědavosti sem si četl jak se bitcoiny těží a narazil sem na to že asic minery. ale v žádném českém obchodu to nemůžu najít.

Odpovědi
anonym

jistě ty se totiž objednávají tak že se za ně platí dlouho předem a pak měsíce čekáš než na tebe přijde řada a skutečně ti je doručí. S asic minery se to má tak, že výrobce na nich těží sám, dokud je to výhodné, nechává si za ně platit a ve chvíli kdy už výhodnost začne znatelně klesat a výkon konkrétního asic mineru už nedostačuje, na tebe konečně vítězoslavně přijde řada a uráčí se ti jej konečně doručit 🙂 Z toho vyplývá jednoduché ponaučení, ASIC miner si buď sám vyrábíš nebo na jeho doručení čekáš tak dlouho že postrádá smysl jej vůbec objednávat.

jsemjá

Neříkal jsi, že půjdeš z odpovědí pryč?