Savier

Kde končí drogy které zabaví policie?

Někde je spálí? Nebo co? Děkuji.

Odpovědi
Filip84

No jasně, co bys s nimi chtěl dělat?

Jednoduše je to důkaz doličný, takže se to válí někde po těch policejních skladech, no a je to podobné, jako když je předmětem doličným zbraň, ta se taky nepředává soudu, prostě to zůstane někde v policejních skladech.

No a až to celé skončí, a až k tomu dá předseda senátu souhlas, tak se to, alespoň tedy papírově – officiálně, předá finanční prokuratuře, která se u nás krkolomně nazývá úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

No a tak co s tím: logika je prodat, když nejde prodat, nabídnout jiným organisačním jednotkám státu, a když to nechtějí, obcím, krajům atp. bezúplatně, a když to nechtějí, zničit.

No tak fet nemůže bengo, ani finanční prokuratura prodat, to fakt nejde, jako 😅, jiné organisační jednotky státu a obce a spol. s tím taky nesmí legálně nakládat, takže se to na úřední náklady zničí. No, rozpustí, spálí, prostě zlikviduje, jako nebezpečný odpad, chemikálie, na to jsou dané postupy, co s tím. A stát za to zaplatí a uschová kvitanci!

marci1

Policií zabavené drogy končí ve spalovně nebezpečného odpadu.
https://www.no­vinky.cz/clanek/kri­mi-policie-nechala-spalit-pul-tuny-drog-na-likvidaci-dohlizeli-zakuklenci-se-samopaly-186760
🙂

Nick42364

Je to tzv. bokovka , " šábnou " se o to a dozorčí ve vězení to prodají majetným vězňům, případně jiným majetným občanům. Ti " ochránci " zákona taktéž se živí prodáváním a pašováním anabolických steroidů. Přece nebudou žít z toho chudého státního platu. 🙂

Nick42364

*dozorci

Filip84

Když už chce bengo to piko prodat, tak se nenajde v mafiánským baráku 200 kg pika, ale 150 kg pika. Nebo trávy, nebo čehokoli jiného. Protože jak je to jednou v papírech, tak se hlídá každá 1/1000 g, to když jde hulo na testy, tak na to musí mít bengo ale od laboratoria kvitanci, kolik toho hula spotřebovali na ten test. Je to docela oser, protože právo neřeší, jestli jsi našel tunu koksu, nebo dva gramy trávy. 👌😅

Filip84

Proto Ti to říkám, možná ve městech je to jinak, ale tady, „na vesnici“, ti málokterá hlídka bude realisovat to, že u tebe našli hulo v objemu dvou cigaret. Protože to máš hulo se musí zabavit, v rukavicích, dát do určených sáčků. Teďka to, že to je hulo, že si k tomu bengo čichne, a jo, smrdí to jako hulo, i debil pozná že to je hulo, není důkaz, že to je hulo, protože to může být technické konopí, jinými slovy, trestný je obsah THC. Takže hulo musí do laboratoria na testy, no a to je znalecké zkoumání, a to stojí prachy. Takže hulo officiálně putuje se žádankou do policejního laboratorium, tam opravdu zjistí, že to je hulo, no a zbytek s ouřední kvitancí, že hulo je hulo, vrátí zpátky. Tak Tě oznámí pro přestupek. Ve výsledku to dopadne tak, že ty si posypeš popelnicu na hlavu, řekneš, žes měl těžký období, chcípnul ti křeček, stará ti zdrhla za hopečky a matku píchla vosa, vyfasuješ napomenutí a zaplatíš do královské pokladny a církvi svaté tisícovku (jako paušální náhradu nákladů řízení). No a správní orgán potom, až se neodvoláš, až uplyne lhůta pro podání žaloby proti rozhodnutí atp., dá Befehl bengu, že to jako už mohou zničit. Tak bengo na to sepíše lejstro, pošle to bůhví do kdejaké prdele, a pak ještě založí dalších osm lejster, že to jako fakt tam poslali, a že to fakt jako zničili!

Na to se ti normálně vysere, normálně ti ten pytlíček vezme, normálně to před tebou, takto, vysype na zem a pošle tě s tím do prdele, že příště to bude horší. Protože, uvažuj: Ty mu to zabavíš, potáhneš zkouře na obvod, ve výsledku to bába na přestupkovém ještě, pomalu, zkouřovi vrátí a se omluví. Takhle je potrestaný teď a tady, ony i 2 g hula něco stojí, no a on se chtěl zkouřit a hovno hovno, slavný soude. 🤷‍♀️😅