uccello

Kde jste zažili nejhorší veřejné záchodky?

V Praze to celkově není žádná sláva, ale Masarykovo nádraží by mohlo reprezentovat. Nedávno jsem o víkendu brzy ráno zavítal právě tam. Když jsem vešel, dýchla na mě ta správná atmosféra. V malém kumbále seděli dva chlápci. Jeden dřímal, hlavou sjížděl futra a druhý si mě, aniž by odpověděl na pozdrav, hned změřil a začal odtáčet z role můj příděl. Zmuchlal mi to do koule, vzal 8 kaček a šel jsem. Řeknu vám, to byla chlívárna. Smrad, špína, všude loužičky chcanek a prkýnko snad z doby Praotce Čecha. Kdybych to tam mrsknul do kolejí, vyšlo by to nastejno. :)

Odpovědi
quentos

Naštěstí mám tendence většinu malicherných nepříjemných zážitků vytěsňovat, takže už se nepamatuju, na kterém nádraží to bylo (možná Choceň? ale nechci zbytečně pranýřovat, když si nejsem jist – procestoval jsem v ČR už tolik nádraží, že už v tom mám hokej). Tamější záchody však měly jeden výrazný znak mezi nádražními záchody – na rozdíl od drtivé většiny byly zadarmo… a podle toho to tam taky vypadalo. Neudržované, páchnoucí…

gecco

Zřejmě na nádraží ve Valašském Meziříčí – ale už je to drahně let…
😉

jjj123456789

Na rakouské benzince tak 2 roky zpátky, byly to takové ty záchody, kde není žádná hospoda nebo tak, jen ty záchody. Na zemi tam byly poházené papíry a záchod (takový co se do něho po spláchnutí napustí voda, točí se a pak najednou vcucne) byl ucpaný a plavaly v něm papíry a exkrementy.
Doplňuji:
Eh odpočívadle, ne benzince.

Funna

cestou do Itálie na odpočívadle WC se šlapkami (myslím s těmi na zemi místo mísy, ne s „lepými“ děvami .-)…a o vodě na splachování si tam můžete jen zdát…zlaté nádraží s přídělem papíru 🙂

sesednizkola

Hnusné záchody byli nebo možná ještě jsou ve Všenorech na fotbalovém hřišti, pak všechny toi toiky
Doplňuji:
byly ježiš ted mě to praštilo do očí

NelieM

Všechny Toi -Toiky..to je opravdu za trest tam jít.