Avatar uživatele
uccello

Kde jste zažili nejhorší veřejné záchodky?

V Praze to celkově není žádná sláva, ale Masarykovo nádraží by mohlo reprezentovat. Nedávno jsem o víkendu brzy ráno zavítal právě tam. Když jsem vešel, dýchla na mě ta správná atmosféra. V malém kumbále seděli dva chlápci. Jeden dřímal, hlavou sjížděl futra a druhý si mě, aniž by odpověděl na pozdrav, hned změřil a začal odtáčet z role můj příděl. Zmuchlal mi to do koule, vzal 8 kaček a šel jsem. Řeknu vám, to byla chlívárna. Smrad, špína, všude loužičky chcanek a prkýnko snad z doby Praotce Čecha. Kdybych to tam mrsknul do kolejí, vyšlo by to nastejno. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jjj123456789, sesednizkola před 3324 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Naštěstí mám tendence většinu malicherných nepříjemných zážitků vytěsňovat, takže už se nepamatuju, na kterém nádraží to bylo (možná Choceň? ale nechci zbytečně pranýřovat, když si nejsem jist – procestoval jsem v ČR už tolik nádraží, že už v tom mám hokej). Tamější záchody však měly jeden výrazný znak mezi nádražními záchody – na rozdíl od drtivé většiny byly zadarmo… a podle toho to tam taky vypadalo. Neudržované, páchnoucí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Zřejmě na nádraží ve Valašském Meziříčí – ale už je to drahně let…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jjj123456789

Na rakouské benzince tak 2 roky zpátky, byly to takové ty záchody, kde není žádná hospoda nebo tak, jen ty záchody. Na zemi tam byly poházené papíry a záchod (takový co se do něho po spláchnutí napustí voda, točí se a pak najednou vcucne) byl ucpaný a plavaly v něm papíry a exkrementy.
Doplňuji:
Eh odpočívadle, ne benzince.

Upravil/a: jjj123456789

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

cestou do Itálie na odpočívadle WC se šlapkami (myslím s těmi na zemi místo mísy, ne s „lepými“ děvami .-)…a o vodě na splachování si tam můžete jen zdát…zlaté nádraží s přídělem papíru 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Hnusné záchody byli nebo možná ještě jsou ve Všenorech na fotbalovém hřišti, pak všechny toi toiky
Doplňuji:
byly ježiš ted mě to praštilo do očí

Upravil/a: sesednizkola

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Všechny Toi -Toiky..to je opravdu za trest tam jít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek