Kde jste pořídili svůj žeton na nákupní košíky?

Nejlepší odpověď
Drap

Žetonů jsem měl několik většinou poztrácel a používám mince. Většinu jsem jich získal jako součást reklamních předmětů, přívěsků, klíčenek a podobných nesmyslů.

Další odpovědi
briketka10

Nepořizovala jsem žádný. Zkouším
podle návodu na netu použít klíč 😁
Když to nevyjde vložím minci.

Kepler

Zapomenutý v nákupním košíku. Taky už pár mincí, vč. 10tikoruny. Někdy se přistihnu, jestli něco netrčí z vozíku v sousedících řadách 🙂

independent

Nějaké zapomenuté v košících, nějaké z reklamních předmětů

Hlada

V košících. Jsem jejich sběratelem. Mám jich několik desítek. Některé jsou hezky provedené. Také jsem některé dal nechtěně do oběhu. Bohužel v poslední době nacházím jen mince. Ty nesbírám.

Kepler

zjentek: tos myslel na mně? Nekecám. Mince nacházím neustále, proto jsem ještě nikdy nezbohatnul.

zjentek

Nee, ty seš normálně zdráv, tohle dělá kdekdo. Já myslel ty žetony. Plast. žeton do vozíku- další lidský nonsense, naprosto zbytečně zatěžující živ. prostředí.