Kde jste chlapi?

My zeny cekame na vase odpovedi na otazku od Bumbes,chceme vedet,kdy zamacknete slzu v oku!

Nejlepší odpověď
quentos

co bych je zamačkával? když se mi chce, tak si pobrečím. Dusit v sobě city, ať už kladné nebo záporné, je ta největší blbost pod sluncem. Proč myslíte, že daleko větší počet obětí sebevražd jsou muži? Právě proto, že jim tahle zastydlá staromódní společnost přikazuje potlačovat city. Je jí pak milejší, když končej ve cvokhauzu nebo si hoděj mašli? To je tady tady značně postavený na hlavu.

Další odpovědi
panenka

Však oni se zde jak budou mít čas objeví a odpoví.

led

pozrime sa na odpovede

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-pro-chlapy-dojmul-nebo-dokonce-rozbrecel-vas-nejaky-film

Michal

Až tu budem všichni,bude vám horko.

Miroslavst

Tady jsem :D
Abyste se nedivily, umíte plavat?