helpmelidi

Kde jsou vystaveny outfity z filmu?

To existuje nějaké "muzeum nebo tak kde jsou vystavené všechny outfity?
Třeba tohle http://rabbitlig­htmovies.blog­spot.cz/2011/01/­gemma-arterton-princess-tamina-costume.html Děkuju

Nejlepší odpověď
Led_

Niektoré, ktoré by sa ešte dali perpektívne použiť ostávajú v takzvanom funduse, tj sklade kostýmov. Zo skladu sa potom vyťahujú na rôzne výstavy, napríklad Pražské quadrienále (naposledy 2011, je raz za 4 roky), v roku 2012 bola putovná výstava kostýmov „Ako sa obliekajú rozprávky“ ktorá prešla Českú republiku, navštívila Sovensko.

Led_

Oprava roku výstavy: nie 2012 ale 2010
"v roku 2010 bola putovná výstava kostýmov "Ako sa obliekajú rozprávky""