Danielson

Kde ji mám najít?

Kde je nějaké dobré místo na seznámení se s novými lidmi? Jsem introvert, což to poněkud komplikuje, takže do společnosti moc nechodím. Prvním bodem bych ještě poznamenal že věkový průměr bych stanovil na 25 let (jsem na starší, přiznávám)

  1. diskotéka: Asi to bude jediný možný způsob. Ale, tam nejspíše chodí lidé za zábavou, možná zakončenou vrzem, nic delšího.
  2. Seznamky: Bože můj, k tomu se vyjadřovat raději nebudu. Posuzování dle fotek, nemluvě o výběru, buď to ta „bárbína“ nebo „žumpa“. A k tomu co hledám, tam není snad žádná.

3)Ulice: snad to nejtěžší, důležitý první dojem. To bude trochu náročné, obzvlášť pro mě. Výběr velký, na druhou stranu.

  1. Zájmové akce, festivaly: Těch už tak moc není, ještě méně ve městě kde žiji. Dokázal by mi někdo poradit, kde ji najít?

Doplňuji:
Nebudu už asi naivně čekat na další odpovědi. Samba, díky, to mě nenapadlo.

Nejlepší odpověď
anonym

A to ještě nevíš, že docela dost lidí chodí do knihovny

Další odpovědi
anonym

Nevím, jakou hledáš – ale:

  1. jak píšeš, nezajímavé ´pro život´
  2. dtto – ´zoufalství´
  3. je obtížné jen tak ´od pohledu´ odhadnout člověka (oslovení je to jednodušší)
  4. konečně rozumnější myšlenka – kde lépe hledat člověka nějakých zájmů, než na zájmové akci? – navíc – proč se vážeš na město, v němž žiješ? – vycestovat na ´fesťák´ není přece žádný problém

___
Já bych ti doporučil zaměřit se na zájmy – pokud, např., rád děláš turistiku, hledej mezi turistkami. Pokud rybaříš, mezi rybářkami.
😉

briketka10

právě, že těch festivalů a koncertů je
hodně, tam bych zamířila svůj zrak,
nebo se rozjeď na vzdálenější akce..
jsem taky introvert ze všeho dělám
vědu a na koncert mý oblíbené kapely
se mnou musí jet sestra, protože taky
nemám nikoho kdo by se mnou jel no,
ale strašně se těším 😁

quentos

Danielson: mám stejný problém a stejný názor na diskotéky a seznamky. Poradili mi následující: mávnout rukou a říci si „dyť já tu babu nemusím mít“. Prý se pak paradoxně pohrnou ;{)> když člověk bude zoufale hledat, bude v křeči a akorát si ten osudový okamžik oddálí, bude působit nepřirozeně, křečovitě. Musíme to nechat náhodě – však ono to přijde, a vzhledem k tomu, jak dlouho jsme čekali, to pak o to víc bude stát za to…

Beer4Real

Příležitost na seznámení je všude věř mi, jenom ji nevidiíš nebo se jim vyhýbáš.
Máš jenom dvě možnosti. Oslovit na veřejnosti ženu která se ti líbí a nebát se odmítnutí a zkoušet to dál. Když se ti to příčí, nejsi dostatečně sebevědomý a necítíš se na to tak zkus si domluvit schůzku přes net.
Co je na tom si třeba založit profil na badoo a jít na pár nezávazných schůzek s ženou která bydlí nedaleko tebe?
Úplně normální věc a když to nevyjde aspoň se oťukáš a příště to pude jednodušej. Ne každá žena která má profil na netu k seznámení musí být žumpa nebo namyšlená barbie. Pokud budeš přebírat, tak nikdy nikam nepudeš a nikoho nepotkáš.
Pro tebe jako introverta je to žřejmě jediná reálná možnost jak nezůstat doživotně sám. Čím víc schůzek podnikneš tím víc si budeš věřit a tím ti vzroste šance na potkání budoucí partnerky.

anonym

Neříkej holkám žumpa ty žumpáku starý!
S takovým přístupem si najdeš ženskou tak max v bordelu a i ta tě odmítne.

anonym

Sambo – to by mne nenapadlo – a takový výtečný nápad to je – v knihovně by měl být klid, takže o záminku, jak holku ´vytáhnout´ na pokec (kafe, panáka, procházku…) je automaticky postaráno.
😉

anonym

no, tak třeba já jsem se v knihovně seznámila, takže žádný problém, má tam být klid, to je jasný, ale to neznamená, že se tam s nikým nedá mluvit, né řvát, mluvit, to se smí, nevím, jestli to myslíš ironicky, já na tom nic špatného nevidím…