Kde je ve světě od dubna do června nejtepleji?

Teplota vzduchu a vody.

Nejlepší odpověď
Lencis

Pokud vás cokoliv zajímá na téma počasí, vřele doporučuji stránky wunderground.com

Je to největší server shromažďující veškeré informace o počasí na celé planetě.

Najdete zde i statistiky, které vám jistě zodpoví vaši otázku a to i velmi konkrétně 😉

Zdroj: http://www.wun­derground.com/

Další odpovědi
Dandi

Předpokládám, že asi u rovníku =)

alenka901

*
Seychely – teplota i srážky jsou velmi vyrovnané v průběhu celého roku, klima je zde celoročně téměř stejné.
*
Mauritius – nejteplejší měsíce jsou říjen až duben, s vyšší teplotou se pojí srážky, které jsou nejvyšší v lednu až březnu. Květen a částečně červen jsou krásné posezónní měsíce, červenec a srpen je „místní zima" s maximálními teplotami 25°C.
*
Polynesie – nejtepleji je od ledna do dubna, nejchladněji v srpnu a září, nicméně rozdíl mezi těmito měsíci je tak 3°C. V teplejších měsících je vyšší srážkový úhrn.
*
Maledivy – díky poloze v rovníkovém pásmu jsou teploty celoročně stálé, mezi 28 – 33°C. Nejideálnější měsíce jsou listopad až květen, hojnější srážky přicházejí od června a trvají zhruba do začátku září.
*
Karibik – hlavní sezóna je od listopadu do května. Průměrné teploty se po celý rok pohybují okolo 27°C. Deštivá sezóna, často spojená s obdobím hurikánů, je v měsících červenec – říjen.
*
Bali – po celý rok zde vládne tropické podnebí s průměrnými teplotami kolem 30°C. Vlhká sezona spadá mezi měsíce listopad až březen, kdy se obden zamračí a krátce sprchne. V noci jsou časté bouřky z tepla. Vlhkost vzduchu nezřídka dosáhne 85%. Od dubna do října pak nastává sušší období. Vrcholná sezona spadá mezi červen až začátek září.

Zdroj: http://seyche­ly.cz/porovna­ni/

pepee32

afrika, egypt