Nazdar Bazar

Kde je podle vás hranice mezi pomáháním a exhibicí ?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/345533-kbelik-a-ledova-voda-exprezident-bush-podporil-kampan.html

Nejlepší odpověď
Mirdas

Hranice mezi pomocí a již exhibicí je tam, kdy za ni očekáváme protislužbu, výhodu a podobně.

Další odpovědi
annas

Exhibicionismus může pomáhat, o „dárcích“ se ví, nedělají to zpravidla nezištně – důvody jsou různé.. Stejně pomoc bez exbicionismu také existuje, ale ne vždy je rovněž nezištná. Někdy není možná hranicí najít.

Řekla bych, že při vystoupení exprezidenta Bushe šlo o exhibici, tedy o záměrné převádění se, , přehnané chování, které mělo upoutat zájem a pozornost okolí. Tak se stalo. Exhibici spojil s pomocí, využil toho, že příklady táhnou … .

Pomáhat může člověk i nezištně, i bez předvádění se, třeba jen kvůli tomu, že má příjmený pocit, který je k nezaplacení,. Uvědomuje si, že urobil třeba jen maličkost a pomůže byť jen o malý kousek zlepšit svět.

pondělí

Hranici zhodnotí většinou jen pozorovatel,človék může dělat cokoliv,ale mysl jiných nezhodnotí,
Však se mnoho let říká,že i nejdokonalejši akt na obraze,pro jiného je pornografií