Avatar uživatele
hurvajz

Kde je možné bezpečně odpalovat ohňostroj?

Dostala se mi do ruky sestava ohňostroje na míru – http://www.ta­rra.cz/katalog/py­rotechnika-new/ohnostroje-na-miru/ohnostroj-na-miru-sestava-6a.html podle videa na stránce to vypadá dost brutálně, na odpalení na místě kde odpaluju rakety na silvestra – na sídlišti.

Jaké místo byste pro bezpečné odpálení zvolili vy? Chtěl bych to udělat pokud možno ve městě, ať se můžou kouknout i ostatní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3662 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Na každém kompaktu je návod k použití tak ho dodržuj. Nestřílej to blízko vysokých paneláků. Je potom nebezpečí že to vletí někomu do okna. Kompakty této ráže létají 25 – 35 m vysoko. Také dávej pozor na auta na zemi. Padají z toho žhavé kousky a hlína. Nejideálnější je nějaký volný travnatý plácek o průměru cca
60 – 70 m. Nízké stromy nevadí pokud jsou tak vysoké, že to létá nad ně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Tomu e-shopu bych moc nedůvěřoval. Pokud se nepletu, musí být u každého výrobku uvedená třída, tady jsem nic takového nenašel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zbynas

V parku, kde daleko nejsou stromy. Ale mám pocit, že vyhlášky ve většině měst zakazují ohňostroje vyjma silvestra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tutu2000

mam pocit ze daeko od nejakeho lesa na nejake louce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Pyrotechnika je dost nebezpečná pokud vletí do bytu a může prorazit i břicho balkony z hořlavými věcmi. Můžeš jí používat jen tam kde padající zbytky nic nezapálí. Suchou trávu a podobně.Asfaltovou lepenku na plochých střechách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

soukromy vzkaz pro mosoje :
uz jste " po " ??
snad vse ok … , kdyz uz jste asi u notase :)
zdravim -iv-

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek