Avatar uživatele
Kelt

Kde je chyba? Jak to, že mi zařízení nefunguje podle mých představ?

Na mobilu mám natočené soubory mp3 a tytéž soubory mám natočené na notebooku. Mám k dispozici taková velká sluchátka, která zakryjí celé uši. Když si poslouchám soubory na notobooku, a přitom sedím na židli, je to perfektní poslech, ale když jdu, mám na uších sluchátka a poslouchám to samé z mobilu, tak občas mi to vynechává a něco neslyším. Jack mám zastrčený na doraz. Kabel je izolovaný, takže nevidím, zda se někde něco uvolnilo. Už jsem chtěl sluchátka vyhodit, ale sedl jsem si a jsem spokojen. No nemusím s těmi sluchátky chodit ven. Ale chci se zeptat, kde je problém? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? nyjono před 1250 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Zapni sluchátka do notebooku a různě ohýbej kabel. Tím potvrdíš nebo vyloučíš chybu v přívodu slucházek. Když bude v pořádku, tak totéž vyzkoušej s jinými sluchátky u mobilu. Tím potvrdíš nebo vyloučíš chybu výstupního konektoru. Když budou v pořádku sluchátka i výstup a nebude to fungovat, je chyba ve spojení v konektoru. Zbývá už jen porovnat rozměry jacku a vzdálenosti kroužků od příruby s fungujícími sluchátky.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
jáára

V telefonu bývá JACK 3+0 a a to je něco jiného než obyč. sluchátka.

před 1249 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Ještě jsem neviděl označení JACK3+0. Nicméně zdířka v telefonu je obvykle s běžnými sluchátky kompatibilní, kroužek pro mikrofon je na 4 pinovém JACKU tam co na 3 pinovém je trochu delší oblast pro zem.

před 1248 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek