Kelt

Kde je chyba? Jak to, že mi zařízení nefunguje podle mých představ?

Na mobilu mám natočené soubory mp3 a tytéž soubory mám natočené na notebooku. Mám k dispozici taková velká sluchátka, která zakryjí celé uši. Když si poslouchám soubory na notobooku, a přitom sedím na židli, je to perfektní poslech, ale když jdu, mám na uších sluchátka a poslouchám to samé z mobilu, tak občas mi to vynechává a něco neslyším. Jack mám zastrčený na doraz. Kabel je izolovaný, takže nevidím, zda se někde něco uvolnilo. Už jsem chtěl sluchátka vyhodit, ale sedl jsem si a jsem spokojen. No nemusím s těmi sluchátky chodit ven. Ale chci se zeptat, kde je problém? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

Zapni sluchátka do notebooku a různě ohýbej kabel. Tím potvrdíš nebo vyloučíš chybu v přívodu slucházek. Když bude v pořádku, tak totéž vyzkoušej s jinými sluchátky u mobilu. Tím potvrdíš nebo vyloučíš chybu výstupního konektoru. Když budou v pořádku sluchátka i výstup a nebude to fungovat, je chyba ve spojení v konektoru. Zbývá už jen porovnat rozměry jacku a vzdálenosti kroužků od příruby s fungujícími sluchátky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jáára

V telefonu bývá JACK 3+0 a a to je něco jiného než obyč. sluchátka.

Dochy

Ještě jsem neviděl označení JACK3+0. Nicméně zdířka v telefonu je obvykle s běžnými sluchátky kompatibilní, kroužek pro mikrofon je na 4 pinovém JACKU tam co na 3 pinovém je trochu delší oblast pro zem.