SEmperor06

Premiere Pro CC 2020 se mi nechce startnout. Kde je chyba?

Mám premiere pro cc 2020 a když ho startnu tak mi to napíše: Directory access error. Please make sure your user directory isnt locked. Jak to mam opravit?

Odpovědi
Edison

Chyba adresáře. Máš se přesvědčit, jestli adresář není chráněn proti zápisu. Zkus spustit instalátoj jako správnce. Kliknutím na zástupce pravým a měla by tam být volba „spustit jako…“ nebo „spustit jako správce“, nebo tak něco. Případně by to mělo jít nastavit ve vlastnostech souboru „spouštět vždy jako správce“. Taky si ověř práva přihlášeného uživatele.

quentos

… a ptáš se na co? Tu otázku si mají moderátoři domyslet?