zjentek

Kde (ideálně na internetu) zjistit, kolik by se dalo utržit na knižních titulech uvedených následně v podotázce?

H. de Balzac: „Krevní msta“, nakl. B. Procházka, 1927.

„Brehmův život zvířat“, díl 3 – ptáci, SFINX, 1938.

A. Kosch: „Was ist das für ein Baum?“, Kosmos – Naturfuhrer, 1938, švabach.

Hanns von Zobeltik: „Die Fürstin Witwe“, J. E. N. Stuttgart, 1915

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste dát inzerát na některou inzertní stránku – kategorie Knihy, Cenu napište např. nejvyšší nabídce., dohodou.

Počkáte, zda se někdo ozve. Pokud ne, pak po měsíci inzerát server zruší. Zkuste se zeptat i v antikvariátu.

Já jsem takto na netu prodala dost knih, šlo o odborné učebnice. Jenže je pravda, že zaslání na dobírku se prodraží o poštovné.

Cenu určuje trh.

Internetový antikvariát
https://www.trhknih­.cz/

Další odpovědi
Drap

Na internetu nenajdeš. Antikvariátní ceny jsou velmi proměnlivé a u každého antikvariáře budou jiné. Stejně tak při jednotlivém prodeji. Záleží na koho narazíš či najdeš. Pokud některou z knih kupující potřebuje do své sbírky je ochoten zaplatit i několikanásobek ceny, kterou ti nabídnou v antikvariátě. Při tak málo totuilech ke však obtížné najít takového kupce. Při běžných burzách či inzerci se budou ceny pohybovat v desetikorunách.