Kde hrozí nejvyšší lavinové nebezpečí na Slovensku?

Chtěli bychom se vydat na slovenskou lyžovačku. Jsou místa, kde se dá upozornit předem na lavinové nebezpečí?

Odpovědi
roy_x

Na aktuální místa lavinového nebezpečí upozorňuje Ministerstvo zahraničních věcí ČR. Takže pokud si najedete na stránky www.mzv.cz, měli byste zde najít aktuální stav. Konkrétně na Slovensku byl letos vyhlášen 4. stupeň lavinového nebezpečí ve Vysokých, Nízkých a Západních Tatrách a také v Malé a Velké Fatře.