zjentek

Kde bych mohl zhlédnout seroš „That '70 show“ online, bez stahování?

Odpovědi
VaclavZeman

1.sledujserialy.io

Doporučuji vyhledat jen „sledujserialy“. Už dlouho takovéto tzv. „pirátské“ stránky používám. Věřím, že s nimi problém není, ale nedoporučuji klikat na odkazy na seznamky, ženy v okolí apod. Párkrát jsem se i uklikl. Je dost možné, že tímto následkem jsem si zaviroval počítač. Ale pokud na nic takového klikat nebudeš, snad takové problémy jako já mít nebudeš. Děkuju.