zjentek

Kde budu pohřben, pokud nemám žádné příbuzné, coby cestovatel se pohybuji po celém světě, jenže při cestě náhle zemřu?

To si mě asi nikdo nikam nevyžádá, ne? Uvažuji správně? A tak pokud budu zrovna v Hong anebo třeba v Kongu, tomáš fuk, nebo řekněme na plavbě uprostřed oceánu, tak kam budou mířit mé další kroky po tom mém definitivním kolapsu organismu?

@Drape: tak díky moc, ale i při max. vyvinutém úsilí se obávám, že upřesnit nebude možné. Čili u tebe mám s očekáváním rozumné odpovědi smůlu, moje chyba…

Odpovědi
Drap

Neni jedno standartní místo. Každá země má pro tyto případy své předpisy.-Pokud neupřesníš místo kde chceš skonat a jakým způsobem tak nelze odpovědět.