misus

“každých 60 sekund smutku, je minuta štěstí, co nikdy nedostanu zpět” co to znamená??? nějak to pořád nemužu pochopit

Nejlepší odpověď
anonym

Misus, ono je to taková trochu za vlasy přitažená moudrost. Její autor nepříliš zdařile chtěl říct, že každá minuta smutku a trápení Tě vlastně připravuje o stejný čas, který jsi mohla žít v radosti a ve štěstí.
Někdy autoři takových myšlenek asi opravdu nepřemýšlejí hlavou.
Jako by šlo ze života vytěstnit jedno, nebo druhé. Člověk ke svému životu potřebuje obojí prožitky.
Doplňuji:
překlep: vytěsnit, omlouvám se

Další odpovědi
Damiana

Jednoduše. Každá chvíle, ve které se raduješ je cennější a nenahraditelná. Tak proč se rmoutit?
Navždy ztracená chvíle, ve které jsi mohla být šťastná a ty ses zatím trápila.

Přeneseně – třeba na nefungující vztah s klukem. Máš ho ráda, měli byste se milovat navzájem, zatímco on ti svým nezájmem připraví peklo na zemi. Ten čas, který jsi promrhala v nefunkčím vztahu, od kterého sis mnohem slibovala, ten už nikdy nevrátíš.

Robert_PM

Složitá hříčka. Jen hříčka. Smutek nebo radost, nic nejde vrátit zpět.