Michal Kole

Každý den čtu na zpravodajských serverech, že se někdo utopil. Pomohlo by, kdyby bylo ve školách více hodin plavání?

Nejlepší odpověď
teracora

Myslím si, že nepomohlo. Většinou se topí výborní plavci, kteří přecení své možnosti.

Další odpovědi
Pája26

…bohužel, jak se tu píše…často nezáleží ani tak na schopnostech, jako na lidské „blbosti“…takže se také domnívám, že by to nepomohlo

briketka10

možná jo a možná ne, ale víc by pomohlo, kdyby do škol chodila policie vysvětlovat školákům co se smí u té vody dělat a co né :D

jiriii

Myslím že ne. Spíš by jim měli vysvětlit že mají před jakýmkoliv činem použít mozek.

kemo

A nebo když se někdo ožere a vleze do vody.

Sky

A nebo když někdo skáče tam, kde nemá.

bolak

Přestaň číst zpravodajský servry. Já taky dřív pročítal denní tisk, sledoval televizní noviny, události, zprávy na primě (ty ani nevim jak se jmenujou), všude samá katastrofa…

Pak jsem s tím jednoho dne přestal a od tý doby je svět docela mírumilovný místo…