vivatis2

Každou sobotu mně bolí hlava beru prášky, ale nepamáhají.Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
RQLM

nechlastat v pátek večer :D
pardon :) ale bylo to první, co mě napadlo :)

Další odpovědi
tom004

Kdyby to nebylo jenom v sobotu,tak souhlasím s první částí odpovědi Valky,„pan Atlas“,umí pěkně potrápit.Ale jenom v sobotu,tam se přikláním k souhlasu s RQLM. :)

hanulka11

možná spíte v sobotu déle než ve všední den a tělo na to není zvyklé a prostě to tak dává najevo a věřte, že je to prokázané

Rufus

No, moc ti ani neporadím, neudalas, zda se jedná o migrénu, spíš mě zaráží jenom, že tě bolí hlava v sobotu. Vážně jen v sobotu? Na migrénu najdeš spoustu odkazů ve vyhledávači, je to spíš o cvičení a její potlačení bez analgetik a spostu jiných rad, ale že jenom v sobotu…vyvíjí se u tebe v sobotu jiný průběh dne než jindy? Přemýšlej v čem je rozdíl, i maličkost může být spouštěčem bolesti. Vím,že jsem ti neporadila, ale cítím s tebou…

Valky

Proč zrovna v sobotu? Nejde o stres, opici nebo třeba, mě bolí už 10 let hlava nepřetržitě od krční páteře, se kterou se od mala léčím… Někdy je to lepší, někdy horší… Zkuste masáž šíje nebo něco podobného… mě to vždycky na den – dva pomůže.. :D
A nemůže to být migréna? Přítel je v má často v takovém tom sychravém počasí, jako je teď… Pocity na zvracení, nevolnost, tupá a šílená bolest… Jediné, co mu pomůže je to, že si jde lehnout a „zaspí to! …
Doplňuji:
tom004 – To mi povídejte, já mám skoliózu, hybermobilitu horní poloviny těla, k tomu se mi ještě přetáčí páteř… Takže mi lékařka řekla, že ty moje hypermobilita se mi srovná asi ve 40, kdy "tuhne“ svalstvo a lidé nejsou tak pohyblivý, já budu mít svalstvo jako ostatní v 18 a budu se moct hýbat normálně.. :D Ruce dám do takových poloh, že všichni jen koukají, že si je nevykloubím :D Je to trest… Od mala se neobejdu bez RHB, takže letos po druhé zkouším medicínu – fyzioterapeut, abych mohla pomáhat lidem, co jsou na tom podobně… :o)

Deli

V sobotu mému muži také nebývá dobře… Jestli ono to nebude tím, že je doma velký úklid 🙂

elektrikář

Jediná možnost je zrušit sobotu může to být od nervů.