reika

Kávovary značky Tchibo (na kapsle) – jakou máte zkušenost?

Dobrý den. Chtěla bych si pořídit kávovar z Tchiba na kapsle, jakou máte s ním zkušenost? Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

Moje teta jej má v Brně a vůbec mi to kafe z kapslí nechutná
i když je napěněné a přístroj byl z těch výborných. Raději si
dělám kafe dle mého obvyklého postupu.
Nyní i u tety si každý vybere, jaké kafe chceme, jestli z
přístroje, nebo turka.

K Ježuchovi jsem dostala mlýnek na kafe ( Bosch), tak
si kafe melu sama, namletá krásně voní a lépe chutná,
ale to je již mimo otázku

Další odpovědi
terry

Mám kávovar na kapsle, káva nám chutná, ale už bych ho nepořizovala.
Kupuju jen 1 nebo 2 druhy a vadí mi, že mohu kupovat jen od jedné značky, taky dolévání vody do zásobníku mi nevyhovuje.
Až budu dělat novou kuchyň, pořídím klasický kávovar. Nejlépe na zrnkovou kávu.
Jo, a cena je vyšší ☹

gecco

Z práce – po prvotním nadšení z takové neobvyklosti si všichni začali vařit kafe takové, jaké si vařili do příchodu kapslového zázraku…
Kafe nic moc – a drahé…
😉
Pokud chceš levný kávovar a dobré kafe, kup si perkolátor (moka)…
😉

marci1

Kávu z tohoto kávovaru jsem pila jen jednou ( u známých) a přiznám se, že mi moc nechutnalo. Zkus si kávu nejdříve u někoho ochutnat, jestli Ti bude vyhovovat. 🙂

anonym

asi je to jedno jestli je to od Tchibo, Bosch, Krupps atd. měl jsem možnost vyzkoušet skoro všechny a všechny byly stejné, i káva drahá. kdybych neměl kapsle „zadarmo“, tak bych si to nepořídil. došly kapsle, letěl i kávovar. teď používám automat. na zrnko a to je jiný level v kombinaci s kávou praženou v Itálii.

terry

Další možný důvod 🙂

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/396207-v-hamburku-zakazali-na-uradech-kapsle-do-kavovaru.html

briketka10

Samozřejmě jsem zapomněla na výsledky
z roku 2013 – 2014 časopisu dTest vím, že
jsou staré, ale vlastnosti a ceny se až tolik
nezměnily.
https://www.dtes­t.cz/clanek-3987/test-kavovaru-na-kapsle-2014?gclid=CMzxh-S2kcsCFQoUwwod­B24M0w

briketka10

Dva články :
http://www.pi­roman.cz/produc­ts/kavovar-na-kapsle-ano-ci-ne-/
http://kavova­ry.portalek.or­g/144/je-lepsi-kavovar-tassimo-nebo-tchibo-cafissimo/

cappuccino

Prispevek je sice jiz starsiho data, ale presto odpovidam. Vlastnim pristroj Tchibo Cafissimo (vyhrala jsem ho) ale takove zvuky, jako jsou ve videu, vubec nezam. Nejspis je tam vadne cerpadlo. Pristroj je maly, roztomily, plne funkcni, ale priznam se, ze ho davam pryc, protoze kava z kapsli mi vubec nechutna. Davam prednost filtrovane kave nebo turecke kave.