Pavel1212

Katastrofy světa za poslední roky

Dokázali byste tady společně složit hlavy dohromady a napsat něco, co se stalo nejen v Česku, ale i ve světě, dejme tomu za posledních cca 5 let? Tím myslím různé povodně, vraždy, výbuchy elektráren, konec světa apod. …
Myslím si, že se toho děje opravdu strašně moc a to spíše více horších, než-li dobrých věcí.
Díky :)

Nejlepší odpověď
beer

Na-pros-tý souhlas s dědapetr, ostatní jmenované dej do Googla ! ))

Další odpovědi
dědapetr

Největší katastrofa je tato vláda.

Deli

2 malé tipy do mlýna:

Březen 2011 – zemětřesení, tsunami a následná zemětřesení v Japonsku.
Duben 2011 – hořící chemička Chropyně.

A včera měl být konec světa, ne? A jak bylo krásně… 🙂