icurusL

Katastrofální rozchod. Tohle je ten život?

Asi před jsem potkal jednu dívku přes Skype. Hodně jsme volali. Byl to většinou vztah na dálku (80 km). Jsem HODNĚ SAMOTÁŘSKÝ, takže o tom, že bych našel tu pravou se mi mohlo jen zdát, ale já ji asi našel. Po týdnu volání jsem ji řekl že za ní zajedu, ona souhlasila. Užili jsme si náš první den spolu i když bez pusy. No a potom potkala někoho dalšího s kým volala více než se mnou. Vlastně, já už s ní vůbec nevolal, když ona byla neustále s ním, takže mi v hlavě problesklo, že je asi konec a to mě dost zničilo, protože jsem myslel, že jsem konečně někoho našel. Už jsme si ani nic nenapsali…

Po čtyřech měsících kdy se mi konečně podařilo už na ní nemyslet se objevila znovu z čistajasna. Napsala mi SMSku, jakou udělala chybu, že šla za ním, že neví proč šla za ním, když JÁ jsem se k ní choval tak hezky. No, tak jsem ji dal druhou šanci. Čtyři měsíce byli v pořádku, byl jsem šťastný, že ji mám zpátky, že zase nejsem sám. Až se něco stalo, jako kdyby ztratila všechny city, prostě mi řekla že „Nemám city, nechci žádný vztah, nestojím o něj, už mi nepiš, ani mi nevolej“, vím 100% že nemá jiného, ale to všechno co jsem pro ni dělal, ten rok, to byla jen ztráta času. Pokoušel jsem se ji přemluvit, ale marně. A já zase jsem na stejné úrovni jako před rokem, akorát tady už vím, že se mi tutově nevrátí, takže je to ještě horší.

On je rozdíl mezi rozchodem a rozvodem. A tohle mě už opravdu trápí…podruhé.

Nejlepší odpověď
dubraro

Ano, tohle je ten život.

Ale tohle není katastrofální rozchod, to je jen drobná epizoda v životě. Já vím, že bolestivá. Katastrofální rozchod je, když si partneři usilují o život, když se před soudem tahají o děti a o majetek, když se nenávidí až za hrob a škodí si ještě dlouho po skončení vztahu.

Další odpovědi
Emefej

Jestli tohle považuješ za životní katastrofu, tak jsi šťastný člověk.

Válek Petr

Virtuální vztah je o ničem..

led

Život to sú víťazstva a prehry, radosť aj smútok, spokojnosť i nespokojnosť, … a mnoho ďalších protikladov…
Jednotvárny plochý život bez emócií, bez vzostupov a pádov, je vlastne život bez cieľa, akési bytie, vegetovanie medzi zrodom a skonom…
Váš vzájomný vzťah bolo akési hľadanie samých seba v symbióze vašich idividualít, hľadanie porozumenia vzájomných vzťahov, prispôsobovania sa jeden druhému pri zachovaní si vlastných osobností… Človek sa neustále mení, ani v láske neostáva v jednej rovine, ale vyvíja sa. Život je pritom krutý i láskavý zároveň, ale lepšie je rozísť sa v mieri, než žiť vzájomne vo vojne.

mosoj

Katastrofální rozchod ? Ne !!! Katastrofální seznámení a poznávání se.
Samý Skype, SMS ..... Co od toho čekáš ? Ta děvčica se tím baví. Takový je dnes život! Kolikrát že jsi to za ní přijel ? Jednou, dvakrát? Ať žije naivita.

marci1

Jedna etapa tvého života skončila. Je čas začít znovu! 🙂
Dej času čas. Neboj se, i na tebe čeká ta pravá!

Nuk nuk

Rozdíl mezi rozchodem a rozvodem je spíš právní. Po emocionální stránce to vyjde nejspíš nastejno.

NIcméně ta dáma si z Vás nejspíš dělala dobrý den, a dost možná nejen z Vás. Tuhle osobu k ničemu nepřemlouvejte a už jí nekontaktujte. Pokud bude kontaktovat ona Vás (a to se zřejmě může ještě stát) rovnou jí pošlete k šípku. Emoce jsou jedna věc, ale s tou byste skutečně šťastný nebyl.

Nevím, kolik Vám je, ale určitě jsou někde lepší partie.

lota

I tohle je život. To se stává. Ženy z nějakého důvodu víc přitahují ti grázlové (to ten druhý), ty jsi sice hodný, ale… Neboj, na hodného chlapa musí holka dozrát, dočkáš se. Není to katastrofa a ten rok přece nebyl ztrátou času. Nebylo to fajn? Jdi dál, budou jiné holky.

iceT

Tohle je ten život, ten virtuální, když s někým jen mluvíš po Skypu a nemůžete jít spolu ven, když jste daleko od sebe, trávit spolu víc času, i když necelých sto km není nijaká mocná vzdálenost.
Píšeš Až se něco stalo… ale co se stalo? Zničehožnic ti holka dala košem, že prej nemá city… ani nikoho jiného… prdlajs…
Třeba chtěla od tebe víc, nežs jí mohl dát, těžko říct.
A taky se říká, že projedno kvítí slunce nesvítí…

Šidlo

no, ak ona nemá k vám city, napriek dobrému správaniu vás k nej…nič moc

ako samotár sa k skvelým dievčatám ani nedostanete…to si uvedomujete, že?

ak toto považujete za katastrofu a máte nad 20… na terapiu.....bez srandy.....čo keby vám umrel pes? vykopli vás z práce/školy?