tony2412

Kamera wifi Digu DG-M1X HD 960P zprovoznění pouze po registraci?

Koupil jsem si tuto wifi kameruv Číně eshop Bang good, stáhl aplikaci do mobilu a chce to na mě registraci přes email, nechápu proč se mám někde registrovat, k čemu je to dobrý? Bez registrace to nejde? Mám už jednu jinou wifi kameru taky z Číny a žádnou registraci to po mě nechtělo…/// Jednu kameru jinou už mám a funguje bez registrace a připojit se můžu kdekoliv přes wifi nebo internet, samozřejmě že použiju nový email pouze k registraci, šlo mi jen o to k čemu ta registrace vlastně slouží když tam jen odkliknu ten odkaz co mi přijde a víc ten email je mi k ničemu! To rozlišení kamery je dostačující, mají tam i s větším rozlišením ale zase nemá něco jinýho, je to takovej střed, a cenově jen malej rozdíl…

Odpovědi
Edison

Podle mě to není třeba. Použij jinou aplikaci. Většinou je to všechno na jedno brdo.

autacek

Každý výrobce kamery má trochu jiný systém. Registraci to po tobě může chtít, aby ses mohl připojit třeba odkudkoli z netu, atd.

Jinak nepředpokládám, že by za tebe někdo jiný než ty návod četl, zaregistrovat se můžeš i jiným, pomocným emailem, který jinak nepoužíváš.

Mimochodem, za ty peníze by se dala pořídit kamera s lepším rozlišením.

Edison

Ty registrace jsou pochopitelně mj. kvůli podpoře, přesněji přístupům přes jejich servery, jak píše auťáček. Ale nevěřím tomu, že by to nešlo i bez toho s jinou aplikací. Ty kamery v zásadě posílaj obraz vždy v nějakym free kodeku/formátu… ty placený by systém razantně prodražil.

Já mám taky na tyhle věci vyhrazený email.

A jak praví Murphy: Selžou-li všechny pokusy o zprovoznění nějakého zařízení, je na čase vyndat návod z koše.