d-a-m

Kamera – video

Zdravím, nemá někdo zkušenost s nahráváním videa z kamery na videokazetu? Vždy, když kameru připojím k videu a přepnu na správný program, tak na televizi se přehrává pouze zvuk a obraz nikoli. Nevíte čím to může být? Děkuji
Doplňuji:
To jo, ale tam je problém, že zvuk normálně jde, ale obraz ze nezobrazuje :(

Nejlepší odpověď
tom004

Záleží na tom,jakou máš TV.Stačí kameru propojit s TV pomocí HDMI,přehrát,a současně mít TV propojenou SCARTem s VCR,a nahrát.Trochu zdlouhavé,ale neměl by být problém.

Přesnější informace,by se hodila.