Avatar uživatele
kote2010

Kamera do auta

Doporučte mi prosím nějakou slušnou kameru do auta za čelní sklo s nočním viděním za cca 3.000,- dle vlastních zkušeností. Výrobků je spousta, nevím, kde začít hledat. Nebo alespoň výrobce, se kterým jste spokojeni.

Zajímavá 0 před 2663 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
klob1

To co napíši,tak to není tak u tebe rada..ale já si prošel recenze a rady uživatelů,pak porovnal parametry i ceny..Podíval se u prodejců ,podíval se na data o výrobku přímo na stránkách výrobců..Všude něco pochytil a pohoda..
Tedy co jsem si koupil není co asi ty hledáš,ale co mi po všech stránkách vyšlo.Panasonic HDC-90..nelituji a nebudu dlouho litovat super cena a co umí a v jaké kvalitě?..jen nastal moc velký problém a tím vada...nedá se koupit už a zatím tomu nedokázal konkurovat nikdo jiný na trhu aby něco takového vyrobil i v té ceně.Ani sám výrobce už je nemá a nevyrábí ty samé nebo podobné.Je bez konkurence,tudíž ji nemohu sehnat pro ostatní lidi..I zkušení cameramani,co mají dražší,tak říkali,že by ji brali a ,že ani oni nemají takovou camerku coyb to dokázala vše.mají dražší a horší kvalitu,ta se nejvíce pozná na velkém obraze.
Ale někdo ti jistě poradí,aby jsi měla představu správnou k tvému použití..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám HD Portable DVR with 2.5" TFT LCD Screen a jsem s ni velice spokojen a cena ? Více v odkazu.

Zdroj: http://www.prodejdvd.cz/detail -zbozi/11695-kamera-do-auta-s- nocnim-videnim-hfk-p5000-hd-po rtable-dvr-s-2-5-tft-lcd/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iks

Je jich víc, asi bych se orientoval podle recenzí a podobně. Vyplatí se dát víc peněz, obraz je kvalitní, ovládání a vybavení lepší, moc levná kamera do auta moc nepotěší, když je to dárek.

Zdroj: http://www.auto-kamera.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plavcik

Nevyplatí se šetřit, za ty 3 tisíce byste měla sehnat už pěknou kamerku ve fullHD .
Mě se osvědčila Prestigio Roadrunner 500 za 2.490kč ,bohužel už se asi nedá sehat. :-( Pro představu zde : http://www.emart.cz/… V noci dost dobře vidí , má i blesk pro případ fotografování .Vyměnitelnou baterii (ten typ baterie, co je v nokia mobilech)
Co bych rozhodně nedoporučil, kamerky okolo tisícovky - vyzkoušeny asi 3 různé kusy, nekvalitní provedení, nekvalitní záběry, nespolehlivé. Třeba iGet guard F80HD http://cerne-skrinky.heureka.c z/… Video nekvalitní ,seká se. HD je pouze interpolované, takže podfuk.

Shrnuto podtrženo, hledat recenze, zaměřit se na fullHD kamerky, prohlídnout záznamy z kamer na Youtube a mít šťastnou ruku při výběru.
Jen pro zajímavost ta moje Prestigio roadrunner 500 - https://www.youtube.com/… Nejsem si jist jestli je tohle v nejvyšší kvalitě, možná jsem nastavil zrovna o něco menší kvalitu.
Hodně štěstí !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majklhanz

Pěkný rozbor mají na strankách http://autotrip.cz/… zkuste se tam podívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dalibory

Určitě bych se být tebou podíval tady: https://www.2din.cz/… :)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
devitkac

Trochu se obávám, že 3 tisíce jsou málo. Za 3 tisíce se dá sehnat dobrá kamera do auta, ale s tím natáčením v noci to moc slavné nebude. Pokud vám ale nevadí si trochu připlatit, tak doporučuji kamerku od eltrinexu, která je hned jako první v tomto srovnání: https://www.testino.cz/… Sám ji mám a v noci točí parádně. Jen stojí kolem 4 tisíc.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava