bauerlukin

Kam zaslat zpět zboží, které nechci (odstupuji od smlouvy)?

Dobrý den, na portálu heureka.cz jsem si objednal zboží a později odstoupil od smlouvy. Samozřejmě ze mě Heureka přesměrovala na jiný doporučený web, takže jsem vlastně neobejdnaval z Heureky. Chtěl bych se tedy zeptat kam mám zaslat to zboží ktere nechci, jestli na adresu Heireky nebo na adresu toho webu, kam jsem byl přesměrován.Diky předem ua odpověď

Nejlepší odpověď
nyjono

Zboží se vrací na adresu webu, kam jsi byl přesměrován.
To je prodejce a tam se zboží vrací.
Heuréka je pouze doporučovatel a prostředník.

Další odpovědi
Dochy

Na adresu webu asi těžko pošleš nějaké zboží. Nákup máš od nějakého konkrétního prodejce a jemu to zašli. Měl bys mít fakturu kde je jasně uvedeno kdo a odkud Ti to prodal.

Justin1

Najdi si obchodní podmínky obchodu, se kterým jsi uzavřel smlouvu, od které chceš odstoupit. Tam by mělo být popisováno, jak máš postupovat při odstupování od smlouvy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.