aaannnddd

Kam v Česku na dovolenou na kolech? Jaký kraj nebo jaká oblast je nejlepší?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Bezva na cykloturistiku je třeboňsko.
Ale krásně je u nás všude .

Další odpovědi
Děda Louda

Vydal bych se určitě okolo Kolína. Jak se zpívá, je tam pěkná rovina, žádný krpál. Nakonec i jméno města předurčuje zdejší rozvoj cyklistiky.

Slepičák

Pěkně je i u Vítkovic (Ostrava),cesty kolem Odry jsou krásné

panenka

Každému se líbí někde jinde. Mě se líbí Jihomoravský kraj Mikulovsko,Val­tice,Lednice,Po­hánsko,pěkně taky na Severní Moravě Šumpersko,záleží na tom co máte rádi

oskar

Ja se letos chystám na Šumavu…

Vikičistič

Tak nevím,zdali nejlepší,ale krásná je Vysočina,okolo Lipnice nad Sáz ,kde je pořád co vidět.