Noman

Kam se žáky na víkendový výlet za sportem?

Chtěl bych vyjet se svou třídou někam na výlet, kde se to sportem jen hemží. Nějaký sportovní areal, kde je více a různých hřišť atd.

Odpovědi
M.

Koukni se na Baldovec. :)

Lidaa11

Ahoj, mohu ti doporučit jeden sportovní areál nedaleko Prahy. Můžeš mrknout s dětma po Praze a pak sportovat do aleluja. Mají tam několik tenisových hřišť, fotbalová hřiště, jak přírodní, tak umělá, je tam kurt na beachvolejbal. Okolo areálu jsou cyklostezky a pokud nechcete tahat kola, dá se tam dobře jezdit i na bruslých. Je možné se projet i na koních, které jsou také nedaleko areálu. Největším zážitkem by mohla pro děti být skydivearéna. Z toho budou mít nepřekonatelný zážitek a ty budeš ten nejlepší učitel :) Mrkni sem, zjistíš veškeré info http://www.sport-areal-satalice.cz/.