dudu

Kam se poděli Putinové?

Doplňuji:
Čendo,jen pro pořádek. Na avataru, kde ti postava připomíná lepou děvu, je metrákový chlap.

Nejlepší odpověď
annas

Zůstal jen hlavní aktér, odlmčel se , reagoval asi před 6 dny.
U dalších jeho „kamarádů“ i u zneužitého profilu Odpovědí, je napsané „Tento uživatelský profil je deaktivován“.

Že by snad nastal klid před další bouří?

Další odpovědi
anonym

Nepřivovála to ani ze srandy,protože,kdy­by avatara s Půťou měl psychopat,tak nevím jestli by se k němu nepřidali další,buďte ráda,že spí,juju?

Nazdar Bazar

Zřejmě poté co jeho bodovací profily zablokoval admin, přestalo ho to bavit.

led

Prešli do ilegality, nebojte sa po malej zmene výzoru, ale s rovnakými … (výraz si dopíšte sami) sa vrátia, ak tu už nie sú…

ivzez

Mně z nich nikdo nechybí,
tak se radši nezajímám …

gecco

Ne, že by ta otázka byla extrémně zajímavá – ale Doplnění si hvězdičku prostě zaslouží…
;-DD