Miroslavst

Kam se poděla mili_@, že by vyhrála a už nás nezná?

http://web-nlb.sazka.cz/Lo­terieAHry/doc­Detail.aspx?nid=9549&­docid=19016660­&doctype=ART&did=9549
To se dělá, ty,ty,ty ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺

Odpovědi
led

Nezáviďte jej, stojí v rade na výhru.

Mili @

No, vždyť už jsem se pochlubila, že jsem vyhrála 1. cenu… 😁
já to čekala…
Doplňuji:
vyhrála jsem velký kulový..... ale říkám, takovýho těšení za 32 kaček, už jsem přesně věděla, do čeho ty prašule vrazím… 😁

Elk

Jenom aby z toho něco dostala a nestala se pouhou čekatelkou v insolventním řízení…

BEAES

První nepadla, ale druhá by se hodila.