VIKTORIÁ

Kam se letos chystáte (nebo už jste byli) k moři?

Nejlepší odpověď
quentos

vzhledem k finanční situaci leda tak do p… :{)>

Další odpovědi
badisko

no ja se chystam na dovolenou do CR ..:D ocean mam kousek od domu ..takze ten jemi volnej …:D

hanny 2

Už jsem byla – před měsícem na Krétě.

suaeda

Na podzim snad větší puťák – Izrael a Jordánsko. Lákají mne hlavně památky a přitom vyjde čas i na krátkou návštěvu hned 3 moří (Rudé, Mrtvé a Středozemní). Tak to snad vyjde – je to ještě daleko.
A pokud vyjde počasí tak příští týden sjezd části trampské řeky Sázavy.

anonym

Ti to napíšu a budeš tam chtít být taky, tůůůůdle nůůůdle.

lukas.zmizik

moře mě nic neříká…jezdím tam skoro každý týden… rád bych zpátky na ukrainu

A.d.a.m.

Opět k Andamanskému moři.

Rominko

Já se letos podívám do Singapuru, ulovil jsem totiž levné letenky na říjen http://www.lev­neletenky.org/a­litalia-levne-letenky-do-singapuru-s-navratem-do-prahy-11990-kc

mosoj

Netoužím po moři.

cochee

Do p…ele půjdete, pravila babička. Darmo byste se zase přežraly a pos…ly, jako posledně.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.