bolak

Kam schovat věci když si chci zaplavat?

Představte si situaci, je léto, vejletím, je takový vedro že i z podpaždí namazanýho rexonou teče jak z děravýho okapu, a najednou spatřím rybník a popadne mě náhlá chuť do něj skočit, jenže ouha, mám u sebe drahý věci, peněženku z krokodýlí kůže, foťák z Číny, hodinky z Číny, sluchátka z Číny a kšiltofku vod vietnamce.

Kam s tím vším, když jsem jediná/nečná osoba? Kam to mám strčit když nechci aby mně to ukradli?

Nejlepší odpověď
kokos29

Hod´ to na strom

Další odpovědi
Drap

Vše vlož do čepice od vietnamce a zakopej alespoň metr hluboko na hrázi rybníka.

redy

smotej to do uzle a schovej pod vodu radši to zatěškej kamenem jeden nikdy neví :DD

marci1

Jedině je dát do úschovy vodníkovi, jestli vypadá důvěryhodně.

jwood

Normálně poskládat do komínku,foťák strčit někam mezi to a mít vše na dohled. A nebo si nos v tomto počasí sebou aspoň trezor 😁. Tunovej 🙂

honza19hk

v tom případě si voz ještě polní lopatku.

Reezo

v první řadě, když budeš vědět, že by jsi se mohl případně vykoupat, tak asi nebudeš hloupej a vezmeš si více obyčejné věci ne? když použiješ mozek, tak si odpovíš určitě sám.

melanie

Schov to někam do křoví, ale koutkem oka si ty věci hlídej :)

bolak

Reezo: nojo, ale peníze, doklady, mobil, klíče..to si přece vzít musíš, ty

bolak

jwood: a víš že o tom trezoru už jsem taky uvažoval? :)

bolak

To nejlepší co mě zatím napadlo je dát si to do úschovy na nádraží za dvacku nebo kolik to teď stojí, ale pořád je to zbytečná cesta na nádraží a zpátky a k tomu navíc je dost malá šance, že se rybník bude nacházet zrovna v místě kde to nádraží a tu úschovnu maj..

hlavně mi teda jde o peněženku a klíče, vostatní vem čert..