Avatar uživatele
bolak

Kam schovat věci když si chci zaplavat?

Představte si situaci, je léto, vejletím, je takový vedro že i z podpaždí namazanýho rexonou teče jak z děravýho okapu, a najednou spatřím rybník a popadne mě náhlá chuť do něj skočit, jenže ouha, mám u sebe drahý věci, peněženku z krokodýlí kůže, foťák z Číny, hodinky z Číny, sluchátka z Číny a kšiltofku vod vietnamce.

Kam s tím vším, když jsem jediná/nečná osoba? Kam to mám strčit když nechci aby mně to ukradli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, gagaga před 3915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kokos29

Odpoveď byla označena jako užitečná

Hod´ to na strom

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vše vlož do čepice od vietnamce a zakopej alespoň metr hluboko na hrázi rybníka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

smotej to do uzle a schovej pod vodu radši to zatěškej kamenem jeden nikdy neví :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jedině je dát do úschovy vodníkovi, jestli vypadá důvěryhodně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jwood

Normálně poskládat do komínku,foťák strčit někam mezi to a mít vše na dohled. A nebo si nos v tomto počasí sebou aspoň trezor 😁. Tunovej 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

v tom případě si voz ještě polní lopatku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

v první řadě, když budeš vědět, že by jsi se mohl případně vykoupat, tak asi nebudeš hloupej a vezmeš si více obyčejné věci ne? když použiješ mozek, tak si odpovíš určitě sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Schov to někam do křoví, ale koutkem oka si ty věci hlídej :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Reezo: nojo, ale peníze, doklady, mobil, klíče..to si přece vzít musíš, ty

před 3914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jwood: a víš že o tom trezoru už jsem taky uvažoval? :)

před 3914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

To nejlepší co mě zatím napadlo je dát si to do úschovy na nádraží za dvacku nebo kolik to teď stojí, ale pořád je to zbytečná cesta na nádraží a zpátky a k tomu navíc je dost malá šance, že se rybník bude nacházet zrovna v místě kde to nádraží a tu úschovnu maj..

hlavně mi teda jde o peněženku a klíče, vostatní vem čert..

před 3915 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek