Bronzový

Kam nejdále jste dojeli vlakem, autobusem, autem?

U mě asi vlakem nejdéle do Beskyd ale to už je asi několik let zpátky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Autobusem ze Znojma do Prahy.

Další odpovědi:

Zlatý

Vlakem do bulharské Varny.

Stříbrný

Tallin, - Estonsko. Možná Ancona - Itálie. Ale všechno, co se dá dojet za den, je vlastně kousek. Ancona se dá. Tallin už ne. Ancona je furt po dálnici. Tallin jen tak kousek za Varšavu. Ještě možná Goeteborg - Švédsko. Všechno auty.

Stříbrný

V roce 1991 jsme jeli autobusem až do německého Osnabrückenu. Jinak autobusem v Irsku z Dublinu do Galway a zpátky. Vlakem z Olomouce do Berlína a zpět.

Diskuze k otázce

Bronzový

Jan Kunčar

Z Olomouce - autobusem do Skotska (1700 km), autem Dobřichovice u Prahy - 220 km, vlakem Liptovský Hrádek na Slovensku (soutok Bílého a černého Váhu)
Kombinací vlak + autobus Krokava (Slovensko) 280 km

Zlatý

quentos

Kombinací vlaku a autobusu nejdál do slovinské Portorože (vlakem do Vídně, odsud autobusem přes noc do Portorože, cca 13 h čisté jízdy). Pouhým vlakem do polského Gizycka (15,5 h cesty). Autem (jako spolujezdec) do maďarského Zalakarose (577 km, cca 7 h čisté jízdy).
Nechápu, proč otázku zamykáš.

Bronzový

Pepa25

To s těmi Beskydami byl vtip? To jezdí tisíce lidí každý týden. Autobusové linky z Prahy jezdí Londýn, Řím, Paříž, přímé vlaky z Prahy jezdí do Moskvy, Hamburgu ... Osobně jsem byl busem ve Francii, Itálii a Anglii a vlakem ve Švédsku.

Stříbrný

Edison

Mě napadá.. ještě v tej Itálii jsem byl ještě pěknej kus pod Anconou. Ale to bylo busem. Je třeba si uvědomit, že dovolený ve Španělsku i dál se budem jezdily běžně.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 516
Zlatý annas 452
Zlatý led 276
Zlatý Kepler 240
Zlatý hanulka11 223
Zlatý marci1 201
Zlatý gecco 182
Zlatý quentos 181
Zlatý Lamalam 170
Zlatý mosoj 143

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.