Avatar uživatele
jirka F

Kam nejdále jste dojeli vlakem, autobusem, autem?

U mě asi vlakem nejdéle do Beskyd ale to už je asi několik let zpátky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Odpoveď byla označena jako užitečná

Autobusem ze Znojma do Prahy.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Vlakem do bulharské Varny.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Tallin, – Estonsko. Možná Ancona – Itálie. Ale všechno, co se dá dojet za den, je vlastně kousek. Ancona se dá. Tallin už ne. Ancona je furt po dálnici. Tallin jen tak kousek za Varšavu. Ještě možná Goeteborg – Švédsko. Všechno auty.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

V roce 1991 jsme jeli autobusem až do německého Osnabrückenu. Jinak autobusem v Irsku z Dublinu do Galway a zpátky. Vlakem z Olomouce do Berlína a zpět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jan Kunčar

Z Olomouce – autobusem do Skotska (1700 km), autem Dobřichovice u Prahy – 220 km, vlakem Liptovský Hrádek na Slovensku (soutok Bílého a černého Váhu)
Kombinací vlak + autobus Krokava (Slovensko) 280 km

před 1683 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Kombinací vlaku a autobusu nejdál do slovinské Portorože (vlakem do Vídně, odsud autobusem přes noc do Portorože, cca 13 h čisté jízdy). Pouhým vlakem do polského Gizycka (15,5 h cesty). Autem (jako spolujezdec) do maďarského Zalakarose (577 km, cca 7 h čisté jízdy).
Nechápu, proč otázku zamykáš.

před 1683 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

To s těmi Beskydami byl vtip? To jezdí tisíce lidí každý týden. Autobusové linky z Prahy jezdí Londýn, Řím, Paříž, přímé vlaky z Prahy jezdí do Moskvy, Hamburgu … Osobně jsem byl busem ve Francii, Itálii a Anglii a vlakem ve Švédsku.

před 1683 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Mě napadá.. ještě v tej Itálii jsem byl ještě pěknej kus pod Anconou. Ale to bylo busem. Je třeba si uvědomit, že dovolený ve Španělsku i dál se budem jezdily běžně.

před 1683 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek