Také by mne to velice zajímalo. Její odpovědi byly vždy super a užitečné. Doufám, že se zase vrátí. Ovšem z jejich e-mailů patřící mne, nevím, zda tomu tak bude. Snad ano, přála bych si to ;o). Umí velice dobře poradit :)
Bade: Kdyby jste mohl být kontaktován, napsala bych Vám e-mail. Vím proč odešla. Osobně mi to napsala (možná jsem taky jediná kdo toto ví…). Samozřejmě bych vám její e-maily nepřeposílala, ale jen stručně napsala proč odešla. Zde to psát nechci, trochu bych chtěla chránit její soukromí a navíc si myslím, že Vy by jste to nikde nerozkřikoval. Podle vašich odpovědí tuším, že si „tajemství“, které vám někdo řekne, necháváte pro sebe ;o). Pokud chcete, napište e-mail mně. Mějte se hezky. :)
Doplňuji:
ANNAS mi dnes napsala e-mail. Z toho, co v něm bylo, doufám, že se sem
vrátí. ;o)
Upravil/a: Jahoda
|
5Kdo udělil odpovědi palec? annas, afro.disiak, anonym, L´ú$C&*, TeriBublinka
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
mně se svěřila – a ani se jí moc nedivím. Je jí zle z toho, jak někteří zdejší uživatelé jen honí body a ego, namísto toho, aby jejich prvotním záměrem bylo pomoci druhým, a v důsledku toho dávají leckdy zavádějící, ba i chybné odpovědi. Tímto na nás pozůstalé apeluji, uvědomme si, že je tento web především o tom pomoci si navzájem a ne sobě, svému egu a touze být první za každou cenu.
| 0 Nominace Nahlásit |
Obávám se, že nás opustila.
Dle archivní verze jejího profilu z indexu Googlu měla přes 700 bodů (http://209.85.129.132/search?q=cache:5KKuwnFDJrIJ:www.odpovedi.cz/uzivatel/profil/3458+ANNAS+odpov%C4%9Bdi&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&client=firefox-a)
Teď ji ale v žebříčku nelze najít, stejně jako Kenyrts, která má na snímku přes dva tisíce bodů.
| 0 Nominace Nahlásit |
Ahoj, Guentos má pravdu.
Moc jí děkuji za užitečné odpovědi, vždy mi pomohly. Ted vím,že chodí
na jiné stránky.
Kdo zas dal Panence palec dolů???
| 0 Nominace Nahlásit |
Z toho, co o ní vím, bych docela věřila, že jednoduše odešla – ano, podobně jako Kenyrts. A abych byla upřímná, ani se jí moc nedivím.
| 0 Nominace Nahlásit |
Ona se nám Bade určitě vrátí třeba jak se ted oteplilo chodí na zahrádku a nemá čas být u netu.Věřím že se nám vrátí hodně mi pomohla s úkoly pro dceru které jsem chtěla vědět.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? GangstaHelper, Jahoda, annas
před 5928 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |