sandy45

Kam na podzimní víkendový pobyt v penzionu spojený se sběrem hub?

Rádi s manželkou sbíráme houby a chtěli bychom toto spojit i s pobytem v přírodě,zajímala by mě oblast,která by splnovala obojí.Děkuji

Odpovědi
anonym

Česká Kanada – velké a krásné lesy, minimum lidí (místních i turistů) – a i v případě deštivého počasí je kam zajít (J. Hradec, Slavonice, Třebíč…).
Osobně bych doporučil okolí Kunžaku, jen penzion doporučit nemůžu, jezdím tam pod ´širák´ (přinejhorším pod stan).
😉
Doplňuji:
Jirkajirka: Já jezdívám do okolí Zvůle – lesy jsou skoro na všechny strany. A spávám pod širákem (je tam pár ´ skrytých´ koutů) – obvykle nechci pár dnů vidět ´živáčka´…
😉
A nebo se stavuju za známýma na chatičce v lese, kousek od Strmilova.

jirkajirka

Mowlo jezdíme na stejná místa. Já jsem se tam narodil a prožil celé dětství. Telč.Doporučuji chatový kemp Řásná u Telče.Najde se i v nabítkách ubytování na netu.Obrázek je z loňského září. http://zip.er­.cz/2458
http://www.camp-rasna.cz/cz/

Nazdar Bazar

Zkuste Penzion U Rechu v Blansku.
Doplňuji:
Krom toho sbírám houby v Šumné ale tam žádný penzion není, spíše na stanování.

Jana5678

My jezdíme na naše oblíbená místa s naším karavanem, abychom nemuseli shánět ubytování v nějakém penziónu. Nedávno jsem nám koupila na internetových stránkách https://www.na­turehikecz.cz/ nové camping vybavení na naší další výpravu. Musím říct, že jsem vybrala opravdu kvalitní a odolné vybavení, abychom si užili pohodlné a bezstarostné chvíle v přírodě.