Amie

Kam na jídlo v Plzni?

Doporučili byste mi prosím nějakou dobrou restauraci s přiměřenými cenami v Plzni? (kromě plzenského pivovaru, tak už nikdy nejdu). Nejlépe v okolí centra, aby se tam dalo dojít pěšky a bylo to tam příjemné. A pokud možno měli v jídelníčku vše od české kuchyně po pizzy.

Odpovědi
jmhad

vem si mapu nebo si to dej do vyhledávače.Já chodil ke Kanonu,k Salzma­nům,do Cenrálu na náměstí a pod. Ale dnes se to mění každou hodinu.

Damiana

Nemám na mysli klasickou plzeňsko-pivovarskou restauraci, ale pivovar to je také. Groll. Je tam sice obvykle dost rušno, ale vaří tam dobře. Třeba na jejich kuřecí steak na vermutu, medu a zázvoru jen tak nezapomenu – kdysi jsme si na něm s mužem moc pochutnávali. 🙂
Jenže ono je to obtížné, teď ti poradím nějakou knajpu, oni mezitím vyměnili kuchaře (nebo je tam jiná směna apod.), změnili nabídku a je to info na pendrek.

http://www.pi­vovargroll.cz/

kolyn

My chodíme jiz rok do Restaurace Skrétovka, maji tam vesmes ceskou kuchyni, vyber cca z deseti hotovek s nejakou netradicni specialitou. Porce velke, ceny mirne, chutove vynikajici. Jidlo i na cestu v menuboxech. Jidelnicek posilaji e-mailem kazdy den nebo je na jejich strankach http://restau­raceskretovka­.cz