Eva Studená

Doporučíte mi restauraci v Praze?

Hledám pěknou restauraci v centru Prahy, kam si budeme moci zajít na rodinný oběd :)

Odpovědi
nyjono

OMG, to je zase otázka.
V centru? Chcete českou kuchyni? V jaké cenové relaci?
V Praze jich je mraky.
Být tebou, projdu se a když ti nějaká padne do oka, zajdi tam a hotovo.

aliendrone

http://www.uma­liru1543.com/ – ale předem zkontroluj starého, aby nezapomněl kreditku (jestli je vás hodně a pokud si nedáte denní menu). ;) :D :D

elkon

V poslanecké sněmovně, lidové ceny.

anonym

Neviděli jste Ano, šéfe ? … Café Imperial, to by mohla být jistota 🙂 … ale vážně, bohatě stačilo otevřít google mapy a do vyhledávače napsat „restaurace praha, česká kuchyně“ pak klepnout na filtrační roletku a z ní vybrat omezení zobrazení jen na ty co mají víc než 4.5hvězdičkové hodnocení od uživatelů (často jsou tam stovky hodnocení, rozhodně víc než kdy odpoví zde) …

vysmek ondra

Super lokaci má Nuance Restaurant https://www.nu­ancerestauran­t.cz/ :) Ceny jsou navíc krásné. A to i přes to, že se nachází v centru.

Pepa25

Desítky … Jde vám o cenu, atmosféru, českou kuchyni nebo naopak zahraniční, chcete pizzu, polohu přímo v centru, nevadí vám naplněnost, stačí 3 jídla poledního menu nebo chcete výběr, požadujete nějakou konkrétní značku piva atd.? Prosím trochu upřesnit.