zjentek

Kam můžu s horským kolem z Decathlonu za 13 ká českých ká, aby se mně něco nestalo, případně něco neulítlo?

Omezení v používání:
Není vhodné na cross country, all mountain, enduro, BMX.

Můžu na něm odbočit z hlavní cesty?

Nejlepší odpověď
Alesh

na střepák… to by mohlo zvládnout 🙂
Tak uvidíš, co to vydrží, prostě to musíš zkusit. Že by se rozložilo z ničeho nic není pravděpodobné. Pokud je nekvalitní (a za tyto peníze velkou kvalitu čekat nelze), tak se to bude projevovat postupně. Ale neboj, něco to určitě vydrží, polňačku určitě. 😉

Další odpovědi
Kepler

Zázrak kvality to zrovna není a na poprvé bych se nikam dál nepouštěl. Každé nové kolo je třeba doštelovat, zkontrolovat včetně centrování kol, vůle ložisek, nastavení brzd, dotáhnutí matek, apod. Až tohle dodo budeš mít za sebou, tak klidně jezdi i na polňačkách.